Evolobet Para Yatırma

Tıkla, Evolobet’ Giriş Yap!

Evolobet para yatırma işlemlerini seçenekleri, limiti ve süresini öğrenerek hesabınıza anında miktarınızı yatırabilirsiniz! Aynı zamanda da yaptığınız yatırım değerlerinden daha fazlasını kazanmanızı sağlıyor. Biliyorsunuz ki bu sitenin oyunları ücretli özelliği ile sitede yer alıyor. Kullanımları için en başta üyelik, sonra da yatırım işlemlerinin yapılması gerekiyor. Yatırım işlemleri sonrasında oyun seçme aktif oluyor. Bu aşamaya gelen üyeler seçimleri ile hem eğleniyor hem de hesabına bahis kazancı ekliyor.

Evolobet para yatırma

Evolobet yukarıdaki işlemleri için sitemde en güvenli kanalları da aktif kullanıma sunuyor. Üyeler yatırım işlemlerini bu kanalları kullanarak yapıyor. Buna ek olarak çeşitli türleri ile karşınıza çıkacak olan bu para kanalları hem hızı hem de %100 güvenlik hizmetini size veriyor. Bu anlamda endişe taşımamanızı öneriyoruz. Buna dayanarak yatırma işlemlerinizi güvenle yapabileceğinizi belirtmeyi istiyoruz.

Evolobet Para Yatırma Seçenekleri

Evolobet para yatırma seçenekleri için çeşitli kanalların bulunduğunu ifade etmiştik. Şimdi de bu kanallardan söz etmeyi istiyoruz. Ayrıca Evolobet sitesinin ödeme kanalları olarak aktif kullanımda olan seçenekleri site sayfasın da görebiliyorsunuz.

  • Hızlı ödeme MPay Kredi Kartı
  • Mini MPay Havale
  • MPay Para
  • Cepbank
  • P PayFıx sitenin güncel yatırım ile çekme kanalları olarak karşımıza çıkıyor.

Evolobet sitesi üzerinden kazanmayı istediğinizde yukarıda adına yer verdiğimiz kanalları kullanabiliyorsunuz. Bu kanallar size en hızlı ve güvenli işlem sözünü veriyor. Nitekim üyeler ve sitenin tüm müdavimleri de bunu destekliyor. Şimdi siz de yatırma işlemlerinizi bu para kanallarıyla yapabilirsiniz.

Evolobet Para Yatırma Limiti ve Süresi

Evolobet para yatırma limiti ve süresi işlemlerinin belli koşulları oluyor. Bu koşullar yatırım limiti ve süresi olarak karşımıza çıkıyor. Üyeler siteye yatırım işlemlerini tek seferde belli bir limite kadar yapabiliyor. Bu anlamda sitenin güncel yatırım limiti 2000- 50000 olarak karşımıza çıkıyor. Tabii bunlar güncellenebiliyor. Bu sebeple site sayfasının alt kısmında yer alan ödemeler sekmesine tıklayıp güncel rakamı öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Evolobet sitesinin bu limit değeri mukabilinde, aktif kanallarla paranızı yatırabiliyorsunuz. Yalnız şunu da eklemek isteriz ki bu işlemlerde kullanacağınız kanalların sürelerine de dikkat etmeniz gerekiyor. Nitekim bildiğiniz üzere yatırma havale işlemleri çalışma gün ve saatlerinde gerçekleşiyor. Bunları da sağlamanız halinde site, yatırım değeriniz hesabınıza aktarıyor. Para ödemeleri sonunda siz de oyun seçimini yapabiliyorsunuz.